Ciekawostki, Koło Seniorów, Strona główna

Seniorzy świętowali 15-lecie działalności

Dnia 8 października 2015 r. odbyła się uroczystość z okazji 15 rocznicy założenia Koła Seniorów.
Rozpoczęliśmy uroczystą Mszą św., którą poprzedziła modlitwa różańcowa.
Mszę św. koncelebrowali: Ks.Proboszcz Piotr Ciba, Ks.Proboszcz Jerzy Walisko, Ks.Proboszcz Grzegorz Brodziak oraz Seniorzy: Ks.Stanisław Knop i Ks.Stefan Sprot.

Homilię podsumowującą 15-lecie działalności Koła Seniorów wygłosił Ks. Proboszcz Piotr

Po uroczystej Mszy św.udaliśmy się do Centrum Kultury „Opoka” na wspólne biesiadowanie.
Wśród zaproszonych gości byli: Parafianie z Bujakowa wraz z ks. Proboszczem Jerzym Walisko, Zarząd Koła Górników, nie zabrakło też władz Miasta w osobach: Pani w-ce Burmistrz Tarnowskich Gór Jolanty Tuszyńskiej oraz Przewodniczącego Rady Dzielnicy Bobrowniki Śl.-Piekary Rudne p.Grzegorza Waloszczyk.
Do wspólnej zabawy zachęcała p.Bernadeta Kowalska i Przyjaciele.

A oto kilka przykładów wspólnego świętowania!DSC_0097DSC_0121

Uroczystość 15-lecia Koła Seniorów zbiegła się z 15-tą rocznicą powołania  ks. Piotra  na urząd proboszcza

Solenizantki m-ca października