Ciekawostki, Koło Seniorów

Seniorzy podsumowują 2015 rok

13.01.2016 r. odbyło się pierwsze spotkanie Koła Seniorów w Nowym Roku.  Była to okazja do rozliczenia się z minionego roku.
DSC_0293A oto krótkie sprawozdanie:
Na dzień 31.12.2015 Koło Seniorów liczy 61 osób. W roku 2015 odbyło się 50 cotygodniowych spotkań, 4 wyjazdy jednodniowe oraz 1 wyjazd dwudniowy.
Naszymi Gośćmi byli:
– Senator Czesław Ryszka
– Ks. prałat Stefan Wylężek – Rektor Polskiej Misji Katolickiej na Anglię i Walię
– Ks. rekolekcjonista Oblat z Lublińca
– Duet Muzyczny „Alicja i Krzysztof” z Warmątowic
– p. Krystyna Kurzyca – autorka tomików poetyckich -cieszynianka
– Dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Tarnowskich Gór
– Dzieci z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii z Wojski.
W roku 2015 odeszli z naszego grona: +Agnieszka Krzyż, +Antoni Miodek i +Gertruda Kuhna.
Pozostałe wiadomości zamieszczane są na bieżąco na stronie internetowej naszej Parafii w zakładce Koło Seniorów.
Za Zarząd
M.G

Na spotkanie z życzeniami Noworocznymi przybył przewodniczący Rady Dzielnicy p.Grzegorz Waloszczyk, który obdarował nas biletami wstępu na sobotni koncert karnawałowy w Tarnogórskim Centrum Kultury oraz złożył życzenia solenizantom m-ca stycznia.  DSC_0286

Ponadto gościliśmy Zespół Wokalny Bel Canto pod dyr. p.Krzysztofa Szwiec.
Oklaskom i bisom nie było końca.
Bardzo dziękujemy i życzymy wielu sukcesów!