Jubileusz 35 rocznicy Święceń Kapłańskich ks. Proboszcza Piotra Ciba

Czcigodny Księże Proboszczu!

Z okazji zacnego Jubileuszu 35 Rocznicy Święceń Kapłańskich życzymy Ci dużo radości z każdego dnia kapłańskiej służby, Bożego Błogosławieństwa i obfitości Darów Ducha Świętego. Niech dobry Bóg darzy Cię zdrowiem i pokojem,a Matka Boża ma w Swojej opiece i wyprasza potrzebne łaski, abyś nadal z odwagą i mocą kroczył po trudnych ścieżkach kapłańskiego życia.
W 35 Rocznicę Święceń Kapłańskich otaczamy Cię naszą modlitwą i dziękujemy Panu Bogu za Twoją obecność wśród nas, za wszystkie dobro, które się stało naszym udziałem, za czas, siły i talenty, którymi służysz ludziom.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Koncertu Zespołu „Śląsk” oraz uroczystej Mszy Św. z okazji Jubileuszu.

 

Brak możliwości komentowania.