Statystyki za rok 2009

Przyjęci do Kościoła
powszechnego w 2009 roku:
1. Monika Lidia Krzystecko – chrz. 11-01-2009
2. Jolanta Paulina Protzek – chrz. 11-01-2009
3. Jacek Paweł Pełka – chrz. 11-01-2009
4. Kamil Sylwester Spałek – chrz. 11-01-2009
5. Tomasz Piotr Szeliga – chrz. 18-01-2009
6. Aleksandra Wiktoria Walczak – chrz. 08-02-2009
7. Gloria Derej – chrz. 21-02-2009
8. Tobiasz Kasza – chrz. 22-02-2009
9. Piotr Adamczyk – chrz. 28-02-2009
10. Amelia Banasik – chrz. 08-03-2009
11. Norbert Jasiok – chrz. 08-03-2009
12. Maciej Maligłówka – chrz. 08-03-2009
13. Marzena Siwy – chrz. 08-03-2009
14. Mateusz Badura – chrz. 15-03-2009
15. Julia Wiśniewska – chrz. 22-03-2009
16. Natalia Kluge – chrz. 22-03-2009
17. Piotr Maniara – chrz. 22-03-2009
18. Katarzyna Skrabania- chrz. 29-03-2009
19. Paulina Kaduk- chrz. 05-04-2009
20. Małgorzata Kozłowska- chrz. 12-04-2009
21. Hubert Tobor- chrz. 12-04-2009
22. Wiktor Kozieł- chrz. 13-04-2009
23. Tomasz Duma- chrz. 13-04-2009
24. Dawid Krawczyk- chrz. 13-04-2009
25. Michał Imiołczyk- chrz. 13-04-2009
26. Maciej Serafiński- chrz. 13-04-2009
27. Barbara Hadyk- chrz. 19-04-2009
28. Julia Rytel- chrz. 26-04-2009
29. Kinga Cyroń- chrz. 26-04-2009
30. Marta Łukasik- chrz. 30-05-2009
31. Weronik Lis- chrz. 10-05-2009
32. Natalia Mazur- chrz. 14-06-2009
33. Kinga Lazar- chrz. 14-06-2009
34. Kinga Kłosek- chrz. 05-07-2009
35. Milena Lubosz- chrz. 12-07-2009
36. Martyna Kloza- chrz. 12-07-2009
37. Maja Kubica- chrz. 12-07-2009
38. Borys Grabski- chrz. 18-07-2009
39. Maciej Adam Rabsztyn – chrz. 19-07-2009
40. Zofia Barbara Wojsczyk – chrz. 08-08-2009
41. Maciej Tomasz Kurczyk – chrz. 09-08-2009
42. Agata Halina Horzela – chrz. 09-08-2009
43. Bartłomiej Rączka – chrz. 09-08-2009
44. Nadia Sabina Swoboda – chrz. 13-08-2009
45. Maja Liwia Gaś – chrz. 13-09-2009
46. Emilia Anna Stefan – chrz. 13-09-2009
47. Paulina Halina Patoń – chrz. 13-09-2009
48. Santiago David Lindel – chrz. 13-09-2009
49. Jakub Jan Pindelski – chrz. 11-10-2009
50. Marcel Mateusz Rotkegel – chrz. 11-10-2009
51. Piotr Paweł Rotkegel – chrz. 10-11-2009
52. Natalia Izabela Legomska – chrz. 18-10-2009
53. Mateusz Krzysztof Lotz – chrz. 25-10-2009
54. Mikołaj Mateusz Szczęsny – chrz. 08-11-2009
55. Milena Maria Szmit – chrz. 13-12–2009
56. Antoni Elsokhon – chrz. 27-12-2009
 
Zawarli sakramentalny związek małżeński w 2009 roku:
1. Michał Strzelczyk – Dominika Gajowska, 21-02-2009
2. Aleksander Małota – Patrycja Ryś, 23-05-2009
3. Edward Toman – Hildegarda Miodek 16.04.2009
4. Marek Jagusiak – Martyna Zdebel 20.06.2009
5. Sebastian Gluch – Katarzyna Trawińska 27.06.2009
6. Janusz Maniurka – Małgorzata Herok 04.07.2009
7. Grzegorz Opacki – Patrycja Labus 11.07.2009
8. Sławomir Grosz – Ewelina Kuna 11.07.2009
9. Janusz Brzezina – Beata Liszewska – 25.07.2009
10. Feliks Paździor – Bernadeta Osadnik – 30.07.2009
11. Pfeifer Jacek – Kampczyk Agnieszka – 01.08.2009
12. Studziński Marek – Stanik Dominika – 03.08.2009
13. Ożarowski Marcin – Banaś Marlena – 08.08.2009
14. Piec Jacek – Mańka Aldona – 08.08.2009
15. Swoboda Daniel – Tice Izabela – 13.08.2009
16. Siekierkowski Sebastian – Bielawska Joanna – 15.08.2009
17. Majewski Robert – Raj-Chryst Karolina – 20.08.2009
18. Smal Łukasz – Włodarczyk Beata – 29.08.2009
19. Wrzask Bogumił – Wylenżek Karina – 29.08.2009
20. Krzysztof Wilk – Elżbieta Łysik – 17.10.2009
21. Bugajski Adam – Pietrzik Magdalena – 17.10.2009
22. Piontkowski Konrad – Dziuk Alicja – 17.10.2009
23. Bouhari Adam – Wiśniewska Bożena – 17.10.2009
24. Marcinkowski Piotr – Obstój Klaudia – 24.10.2009
25. Zadęcki Jerzy – Araszewska Ewa – 12.12.2009
Odeszli do Domu Ojca w 2009 roku:
1. śp. Helena Zdebel – * 29.01.1935, + 06.01.2009
2. śp. Felicja Gorzałek – * 29.01.1925, + 25.01.2009
3. śp. Jadwiga Niestrój – * 29.08.1911, + 02.02.2009
4. śp. Ireneusz Koloch – * 04.08.1962, + 03.02.2009
5. śp. Franciszek Morawiec – * 28.09.1932, + 06.02.2009
6. śp. Anna Marusczyk – * 10.07.1927, + 10.02.2009
7. śp. Agnieszka Korzeniowska  – * 17.01.1929 , + 20.02.2009
8. śp. Magdalena Książek  – * 03.02.1926 , + 23.02.2009
9. śp. Jadwiga Brylska – * 08.02.1928,  + 22.02.2009
10. śp. Gabriela Latkowska – *15.01.1954, + 19.02.2009
11. śp. Otylia Matejczyk – * 02.12.1927, + 02.03.2009
12. śp. Łucja Hepner – *24.11.1918, + 06.03.2009
13. śp. Konrad Tobor – *14.07.1943, + 06.03.2009
14. śp. Maria Kurzeja – *07.12.1921, + 12.03.2009
15. śp. Józef Duda -* 02.06.1927, + 13.03.2009
16. śp. Jan Dziedzic – *15.06.1930, + 15.03.2009
17. śp. Jan Wieczorek- *11.03.1934, +23.03.2009
18. śp. Rozalia Łabinowicz –  *07.11.1915,  +07.04.2009
19. śp. Franciszek Spałek –  *07.03.1954, +11.04.2009
20. śp. Teresa Polczyk – *08.10.1929, +25.04.2009
21. śp. Wanda Aleksy- *18.03.1923,  +09.05.2009
22. śp. Jadwiga Aleksy- *19.06.1923, +26.05.2009
23. śp. Franciszek Sobczyński- *21.09.1949, +02.06.2009
24. śp. Rudolf Brylski- *24.10.1941, +05.06.2009
25. śp. Helena Pytel- *25.06.1932, +05.06.2009
26. śp. Agnieszka Walisko- *03.01.1916, +09.06.2009
27. śp. Henryk Cuber- *22.01.1936, +09.06.2009
28. śp. Aniela Winsczyk- *20.05.1937, +18.06.2009
29. śp. Maria Zembik- *07.12.1924, +20.06.2009
30. śp. Anna Bok- *18.02.1932, +25.06.2009
31. śp. Renata Czerkawska- *30.08.1942, +24.06.2009
32. śp. Halina Czura- *16.09.1947, +18.07.2009
33. śp. Hildegarda Nawrat – * 03.11.1917, + 27.07.2009
34. śp. Gertruda Mikołajczyk – * 17.03.1923, + 05.08.2009
35. śp. Krystyna Machula – * 10.10.1928, + 23.08.2009
36. śp. Jerzy Strzelczyk – * 02.06.1934, + 03.09.2009
37. śp. Helena Foryś – * 19.05.1931, + 03.09.2009
38. śp. Gertruda Moszny – * 08.09.1927, + 09.09.2009
39. śp. Henryk Solik – * 15.06.1948, + 19.09.2009
40. śp. Alojzy Wrzeciono – * 08.03.1932, + 29.09.2009
41. śp. Ewald Wylężek – * 27.01.1940, + 30.09.2009
42. śp. Weronika Herda – * 28.01.1917, + 06.10.2009
43. śp. Alojzy Kuna – * 18.06.1925, + 07.10.2009
44. śp. Alfred Zajączkowski – * 28.05.1928, + 11.10.2009
45. śp. Ferda Antoni – * 25.08.1937, + 01.11.2009
46. śp. Gryc Urszula – * 06.12.1948, + 06.11.2009
47. śp. Kozłowski Otton – * 07.12.1936, + 09.11.2009
48. śp. Pawliński Piotr – * 24.09.1934, + 17.11.2009
49. śp. Pudlik Stefan – * 24.11.1945, + 22.11.2009
50. śp. Dzionsko Agnieszka – * 01.01.1922, + 10.12.2009
51. śp. Agnieszka Okwieka – * 09.01.1926, + 23.12.2009
 
  Bierzmowani w 2009 roku:
DZIEWCZYNY
1. Banasik Justyna
2. Bednarczyk Samanta
3. Bendkowska Ewa
4. Binkowska Monika
5. Bobek Paulina
6. Bujoczek Magdalena
7. Ferda Justyna
8. Góra Karolina
9. Janik Klaudia
10. Jaworek Agata
11. Koloch Angelika
12. Kwaśny Liliana
13. Liberka Karolina
14. Mrozek Sylwia
15. Nóżka Karina
16. Smoła Ewelina
17. Szeliga Natalia
18. Wieczorek Klaudia
19. Wylenżek Hanna
         CHŁOPCY
20. Boncol Arkadiusz
21. Całusiński Marek
22. Dawid Radosław
23. Kuna Dominik
24. Maleska Daniel
25. Masczyk Krzysztof
26. Plewiński Jarosław
27. Podgórny Mateusz
28. Rzepka Szymon
29. Sotel Rafał
30. Specjał Jakub
31. Ścisło Szymon
32. Ślęzok Wojciech
33. Truszkowski Wiktor
34. Woźnica Dariusz
35. Zdebel Sebastian

Brak możliwości komentowania.