Statystyki na rok 2011

Przyjęci do Kościoła
powszechnego w 2011 roku:
1. Patryk Marcin Ożarowski – chrz. 02-01-2011
2. Nikodem Jan Szczur – chrz. 09-01-2011
3. Franciszek Jakub Wójcik – chrz. 15-01-2011
4. Zuzanna Maria Warecka – chrz. 26-02-2011
5. Nadia Maria Janik – chrz. 27-02-2011
6. Alicja Aleksandra Rączka – chrz. 10-04-2011
7. Oskar Patryk Pełka – chrz. 10-04-2011
8. Kornel Marcel Stainski – chrz. 17-04-2011
9. Samuel Jerzy Piec – chrz. 25-04-2011
10. Lena Elizabet Bramorski – chrz. 25-04-2011
11. Mariusz Marcin Krzystecko – chrz. 08-05-2011
12. Mateusz Andrzej Czura – chrz. 08-05-2011
13. Filip Michał Seńków – chrz. 04-06-2011
14. Maria Bogusława Podzimska – chrz. 12-06-2011
15. Emilia Maria Rytel – chrz. 12-06-2011
16. Amelia Nadia Rytel – chrz. 12-06-2011
17. Paweł Józef Arndt – chrz. 12-06-2011
18. Jan Grzegorz Arndt – chrz. 12-06-2011
19. Maja Elżbieta Zasypska – chrz. 19-06-2011
20. Marek Filip Chylewski – chrz. 10-07-2011
21. Michał Wojciech Mikita – chrz. 10-07-2011
22. Julia Maria Dudek – chrz. 16-07-2011
23. Jakub Tomasz Nolewajka – chrz. 30-07-2011
24. Sebastian Robert Szwarc – chrz. 14-08-2011
25. Anastazaja Joanna Dyrda – chrz. 14-08-2011
26. Anna Monika Lazar – chrz. 14-08-2011
27. Jakub Adam Korzonek – chrz. 11-09-2011
28. Mateusz Józef Brynkus – chrz. 11-09-2011
29. Dawid Antoni Kloza – chrz. 18-09-2011
30. Michał Gabriel Nowak – chrz. 23-09-2011
31. Wiktor Stanisław Kazyk – chrz. 09-10-2011
32. Bartosz Maksymilian Duda – chrz. 09-10-2011
33. Wiktoria Franciszka Kalaga – chrz. 23-10-2011
34. Wojciech Maciej Hetmańczyk – chrz. 13-11-2011
35. Martyna Oliwia Mzyk – chrz. 13-11-2011
36. Julian Gdawiec – chrz. 13-11-2011
37. Matylda Monika Kukulak – chrz. 20-11-2011
38. Emilia Żaneta Zamiatowska – chrz. 11-12-2011
39. Olivier Dominik Pawlik – chrz. 11-12-2011
40. Weronika Matyszczak – chrz. 18-12-2011
41. Paweł Marcin Szwarc – chrz. 26-12-2011
42. Kinga Justyna Wrodarczyk – chrz. 26-12-2011
Zawarli sakramentalny związek małżeński w 2011 roku:
1. Seńków Michał – Gawron Agnieszka – śl. 04-06-2011
2. Czernecki Grzegorz – Kalinowska Sylwia – śl. 04-06-2011
3. Gronek Marek – Foks Anna – śl. 11-06-2011
4. Brzezina Adam – Nowaczewska Wioletta – śl. 11-06-2011
5. Mamakis Konstantinos – Tobor Dorota – śl. 18-06-2011
6. Michalik Łukasz – Pietrek Hanna – śl. 18-06-2011
7. Konowalczyk Jarosław – Łabędź Izabela – śl. 18-06-2011
8. Seliger Mariusz – Giera Beata – śl. 16-07-2011
9. Musialik Mateusz – Czura Alicja – śl. 30-07-2011
10. Zuber Krzysztof – Tyczka Joanna – sl. 06-08-2011
11. Wood Alexander – Oleksy Marta – śl. 06-08-2011
12. Jurek Bartosz – Grabowska Barbara – śl. 13-08-2011
13. Witkowski Grzegorz – Strzelczyk Agnieszka – śl. 27-08-2011
14. Cichos Andrzej – Respondek Sandra – śl. 10-09-2011
15. Górski Piotr – Romanowska Agata – sl. 10-09-2011
16. Lempart Marek – Woitzik Aleksandra – śl. 24-09-2011
17. Miler Jacek – Miodek Agnieszka – śl. 01-10-2011
18. Parkasiewicz Tomasz – Wiśniowska Beata – śl. 15-10-2011
19. Herok Jan – Karcz Maria – śl. 11-12-2011
Odeszli do Domu Ojca w 2011 roku:
1. śp. Rzęsa Marianna (zam. Bytom) – * 05-02-1934, + 04-01-2011
2. śp. Krupa Bernard – * 13-02-1933, + 08-01-2011
3. śp. Wiatr Kazimierz – * 10-11-1922, + 13-01-2011
4. śp. Marek Strzelecki – * 22-12-1957, + 08-02-2011
5. śp. Maria Papaja – * 01-06-1929, + 10-02-2011
6. śp. Janusz Giera – * 07-06-1981, + 10-02-2011
7. śp. Maria Flaszyńska – * 02-10-1923, + 13-02-2011
8. śp. Lis Agnieszka – (z Bytomia) – * 13-01-1929, + 22-02-2011
9. śp. Cecylia Raj – * 02-11-1932, + 17-03-2011
10. śp. Magdalena Herok – * 02-08-1925, + 01-04-2011
11. śp. Cecylia Trembaczowska – * 16-04-1927, + 02-04-2011
12. śp. Bronisław Gruszka – * 22-12-1932, + 09-04-2011
13. śp. Krzysztof Waloszczyk – * 26-03-1952, + 10-05-2011
14. śp. Anna Aleksy – * 24-07-1925, + 09-05-2011
15. śp. Rudolf Królik – * 10-04-1943, + 18-05-2011
16. śp. Mróz Alfred – * 14-05-1927, + 18-05-2011
17. śp. Jonczyk Rudolf – * 29-09-1942, + 25-04-2011
18. śp. Podzimowska Zofia – * 13-05-1935, + 24-05-2011
19. śp. Feliks Lisczyk – *14-03-1935, + 24-05-2011 (Bad Kreuznach)
20. śp. Alfons Galus – * 19-12-1942, + 01-06-2011 (Osada Jana)
21. śp. Leokadia Krawczyk (z Gliwic) – * 05-04-1921, + 21-06-2011
22. śp. Zowiślok Henryk – * 18-09-1950, + 27-06-2011
23. śp. Waloszczyk Łucja – * 11-12-1926, + 03-07-2011
24. śp. Niezgodzka Antonina (Bytom)- * 25-01-1929, + 05-07-2011
25. śp. Lisczyk Feliks – * 14-03-1935, + 24-05-2011
26. śp. Bajórski Xavier – * 08-07-2011, + 08-07-2011
27. śp. Pogwizd Czesława – * 09-02-1956, + 12-07-2011
28. śp. Spałek Jadwiga – * 07-10-1930, + 20-07-2011
29. śp. Staniczek Hildegarda – * 10-03-1936, + 22-07-2011
30. śp. Zok Maria – * 10-04-1924, + 23-07-2011
31. śp. Lis Wilhelm – * 09-01-1942, + 23-07-2011
32. śp. Hoika Jakub – * 22-08-2011, + 22-08-2011
33. śp. Czernecka Małgorzata (Tarnowskie Góry) – * 07-03-1929, + 28-08-2011
34. śp. Skutnik Agnieszka – * 14-12-1923, + 05-09-2011
35. śp. Kazyk Dorota – * 28-01-1958, + 27-09-2011
36. śp. Nowakowski Ireneusz (Bytom) – * 07-11-1965, + 22-08-2011
37. śp. Smuda Cecylia – * 17-11-1924, + 18-08-2011
38. śp. Bielawski Edmund – * 10-08-1932, + 03-10-2011
39. śp. Grzeszyk Klara (Bytom) – * 20-04-1926, + 04-10-2011
40. śp. Kudlek Arkadiusz – * 01-01-1932, + 22-10-2011
41. śp. Maria Jarecka – * 16-06-1941, + 09-11-2011
42. śp. Mikołaj Wagner – * 01-12-1945, + 11-11-2011
43. śp. Agnieszka Żelazko – * 24-01-1924, + 18-11-2011
44. śp. Daniel Smal – * 19-05-1943, + 20-11-2011
45. śp. Łabinowicz Zbigniew – * 29-03-1939, + 02-12-2011
46. śp. Bielawska Katarzyna – * 12-03-1930, + 09-12-2011
47. śp. Cecylia Boczek – * 06-11-1933, + 15-12-2011
48. śp. Jaworek Regina – brak danych
49. śp. Rak Feliks – * 19-05-1929, + 30-12-2011
Bierzmowani 5 maja 2011 roku przez ks. bpa Gerarda Kusza: Baron Artur
Bednarczyk Marzena
Beśka Paulina
Blabuś Daria
Błaszczak Anna
Boncol Jagoda
Brzezina Krzysztof
Burdalski Marek
Czech Adrian
Czech Jakub
Czołgała Marcin
Jakubczyk Patryk
Jany Kamil
Kadłubek Patrycja
Kępiński Mateusz
Liberda Mateusz
Łątka Angelika
Mazur Paweł
Mąkos Agnieszka
Myrcik Marta
Ostrowska Wiktoria
Pelczarska Angelika
Pietrek Aleksander
Pietryga Szymon
Przybylski Wojciech
Przybyłowicz Maciej
Rosiński Artur
Roskoszny Bartłomiej
Sajdak Patryk
Smal Katarzyna
Sznurawa Magdalena
Sitek Marta
Ślązok Kamil
Ślęzok Karolina
Tomala Maksymilian
Trzensimiech Monika
Wendrowska Kinga
Wiecha Sandra
Zdebel Patrycja
Pierwsza Komunia Święta w 2011 roku (15.05.2011): DZIEWCZYNY
Buchacz Milena
Czernecka Maja
Gruszka Martyna
Hansel Agnieszka
Jaworek Kinga
Kałwak Sonia
Kmiecik Angelika
Krzystecko Magdalena
Kubica Sabina
Kucharczyk Barbara
Łątka Aleksandra
Morawiec Zuzanna
Mueller Wiktoria
Pyka Patrycja
Rabsztyna Agnieszka
Skorupa Roksana
Stolarek Karolina
Szołtysik Magdalena
Zawada Weronika
CHŁOPCY
Bock David
Boncol Bartosz
Bubalik Marcel
Cieślicki Kacper
Czompelik Rafał
Genczek Dominik
Góra Oliver
Kubanek Marcel
Myrcik Szymon
Pełka Jakub
Przybyłowicz Miłosz
Sikorski Mateusz
Smuda Mateusz
Swędrowski Patryk
Sznurawa Mateusz
Szymczyk Denis
Szymczyk Dawid
Zdebel Jakub
Wczesna Komunia:
Josz Berenice
Josz Jonasz
Kałwak Dawid
Kubanek Marcin
Pełka Maria
Roman Grzeszczyk – ur. 24-02-1959, zm. 02-04-2010
Aniela Pietryga – ur. 13-10-1955; zm. 08-04-2010

Drukuj stronę Drukuj stronę

Brak możliwości komentowania.