Statystyki na rok 2012

Przyjęci do Kościoła
powszechnego w 2012 roku:
1. Paulina Weronika Kaczmarczyk – chrz. 15-01-2012
2. Milena Urszula Bierawska – chrz. 15-01-2012
3. Magdalena Barbara Lepiarz – chrz. 12-02-2012
4. Lena Maria Rotkegel – chrz. 12-02-2012
5. Gloria Maria Gacka – chrz. 12-02-2012
6. Julia Joanna Krzystecko – chrz. 31-03-2012
7. Szymon Mateusz Tobor – chrz. 01-04-2012
8. Maja Alicja Krawczyk – chrz. 09-04-2012
9. Marta Magdalena Flak – chrz. 22-04-2012
10. Kacper Eryk Wrzeciono – chrz. 06-05-2012
11. Jerzy Eugeniusz Wiśniewski – chrz. 13-05-2012
12. Wiktoria Rozalia Kościelny – chrz. 13-05-2012
13. Weronika Anna Kubica – chrz. 13-05-2012
14. Nikola Karolina Broczkowska – chrz. 10-06-2012
15. Anna Emilia Lempart – chrz. 17-06-2012
16. Szymon Michał Wąsik – chrz. 17-06-2012
17. Piotr Łukasz Żak – chrz. 08-07-2012
18. Oliwia Anna Gronek – chrz. 15-07-2012
19. Filip Antoni Cyroń – chrz. 18-03-2012
20. Marta Zofia Brzezina – chrz. 24-03-2012
21. Olaf Paweł Piec – chrz. 22-07-2012
22. Milena Krystyna Wylenżek – chrz. 04-08-2012
23. Jan Rafał Masek – chrz. 12-08-2012
24. Emilia Maria Zawielak – chrz. 15-08-2012
25. Maja Elżbieta Michalik – chrz. 19-08-2012
26. Marcel Leon Niżewski – chrz. 09-09-2012
27. Paulina Dorota Brzezina – chrz. 09-09-2012
28. Urszula Krystyna Stawska – chrz. 08-09-2012
29. Milena Monika Bramorska – chrz. 20-10-2012
30. Karol Mateusz Musialik – chrz. 03-11-2012
31. Igor Rafał Krośnicki – chrz. 11-11-2012
32. Magdalena Emilia Bogacka – chrz. 18-11-2012
33. Zuzanna Pola Mateja – chrz. 02-12-2012
34. Faousan Mateusz Adam – chrz. 26-12-2012
Zawarli sakramentalny związek małżeński w 2012 roku:
1. Krośnicki Rafał – Bendkowska Martyna – 21-04-2012
2. Niedopad Michał – Wysypoł Patrycja – 02-06-2012
3. Kafarski Włodzimierz – Kafarska Bożena – 02-06-2012
4. Gałus Maciej – Kloza Monika – 14-07-2012
5. Gorzelak Kamil – Buchacz Aleksandra – 04-08-2012
6. Kruciński Tomasz – Olszok Dominika – 04-08-2012
7. Waloszczyk Marcin – Trawińska Anna – 11-08-2012
8. Pasek Szymon – Szlosarek Katarzyna – 14-08-2012
9. Tobor Marcin – Mróz Mariola – 18-08-2012
10. Kostorz Amadeusz – Pawlikowska Sandy – 25-08-2012
11. Zasypski Mariusz – Klimkiewicz Agnieszka – 25-08-2012
12. Młotek Przemysław – Trembaczowska Aleksandra – 08-09-2012
13. Szwiec Michał – Beśka Katarzyna – 15-09-2012
14. Hajda Stanisław – Waloszczyk Anna – 20-10-2012
15. Korfel Łukasz – Zalewska Anna – 20-10-2012
Odeszli do Domu Ojca w 2012 roku:
1. Opiełka Jadwiga – ur. 29-10-1933, zm. 02-01-2012
2. Urbanik Zofia (Bytom) – ur. 23-09-1925, zm. 03-01-2012
3. Twardowska Jadwiga – ur. 19-10-1921, zm. 13-01-2012
4. Jaskuła Leonard (Osada Jana) – ur. 11-11-1940, zm. 16-01-2012
5. Pyka Irena – ur. 06-04-1955, zm. 15-01-2012
6. Janta Grzegorz – ur. 13-12-1951, zm. 19-01-2012
7. Zięba Helena (Osada Jana) – ur. 15-02-1931, zm. 19-01-2012
8. Wojcik Helena – ur. 28-02-1930, zm. 21-01-2012
9. Watoła Emil (Sucha Góra) – ur. 29-11-1927, zm. 26-01-2012
10. Ziółkowska Teresa – ur. 01-08-1928, zm. 01-03-2012
11. Oleksy Wiktor – ur. 25-04-1946, zm. 16-03-2012
12. Przesdzienk Maria – ur. 07-04-1923, zm. 21-03-2012
13. Hadyk Agnieszka – ur. 23-08-1930, zm. 22-03-2012
14. Marusczyk Bronisław – ur. 12-07-1945, zm. 26-03-2012
15. Edmund Feliks – ur. 12-05-1935, zm. 31-03-2012
16. Małgorzata Dzionsko (Bytom) – ur. 29-12-1936, zm. 01-04-2012
17. Karol Caputa – ur. 02-11-2011, zm. 12-04-2012
18. Stefan Trembaczowski – ur. 11-10-1925, zm. 15-04-2012
19. Teresa Kręzel – ur. 20-09-1932, zm. 21-04-2012
20. Stefania Morawiec – ur. 13-04-1930, zm. 23-04-2012
21. Mazanek Apolonia (Bytom) – ur. 21-08-1937, zm. 02-05-2012
22. Miklis Helena – ur. 24-06-1937, zm. 07-05-2012
23. Koloch Konrad – ur. 20-02-1932, zm. 22-05-2012
24. Bentkowski Krzysztof (z Tarnowskich Gór) – ur. 15-11-1937, zm. 24-05-2012
25. Jaworek Kunegunda – ur. 05-03-1929, zm. 12-06-2012
26. Sorychta Gertruda – ur. 16-09-1923, zm. 13-06-2012
27. Marta Wodczak – Rudek – ur. 27-05-1936, zm. 08-07-2012
28. Kloza Jadwiga – ur. 09-09-1926, zm. 18-07-2012
29. Urbańczyk Helena – ur. 05-07-1924, zm. 30-07-2012
30. Adam Forys – ur. 24-12-1957, zm. 05-08-2012 (Burgschwalbach – Niemcy)
31. Pająk Ewald – ur. 20-03-1943, zm. 05-08-2012
32. Kozłowski Bogdan – ur. 14-01-1956, zm. 29-08-2012
33. Szeliga Aniela – ur. 03-04-1940, zm. 16-09-2012
34. Kołodziejczyk Stefan – ur. 19-06-1924, zm. 29-09-2012
35. Mainka Helena – ur. 26-10-1918, zm. 10-10-2012
36. Guzik Czesław – ur. 01-01-1942, zm. 14-10-2012
37. Rochowska Gertruda – ur. 11-02-1922, zm. 24-10-2012
38. Rudy Stefania – ur. 17-07-1922, zm. 30-10-2012
39. Rak Gertruda – ur. 11-06-1930, zm. 31-10-2012
40. Hadyk Zygmunt – ur. 03-06-1926, zm. 06-11-2012
41. Mańka Helmut – ur. 02-05-1942, zm. 10-11-2012
42. Polka Bogumił – ur. 19-01-1930, zm. 11-11-2012
43. Badura Gerard – ur. 16-11-1935, zm. 02-12-2012
44. Kurczyk Bronisław – ur. 23-07-1933, zm. 25-09-2012 (Tarnowskie Góry)
45. Wylenzek Stefan – ur. 16-03-1955, zm. 30-12-2012
46. Dragan Tadeusz – ur. 30-10-1947, zm. 31-12-2012
Bierzmowani w 2012 roku (młodzież z naszej parafii i parafii pw. św. Mikołaja w Reptach) Sakramentu udzielił ks. bp. Jan Wieczorek 18 kwietnia 2012 roku.  1. Albrecht Piotr
2. Bednarczyk Artur
3. Bednarek Sebastian
4. Bienek Mateusz
5. Bochon Robert
6. Brylski Dawid
7. Brylski Michał
8. Gowik Dominik
9. Górski Michał
10. Halupczok Adrian
11. Jaworek Karol
12. Koniczek Mateusz
13. Kurda Dominik
14. Kuś Szymon
15. Leśniak Filip
16. Marusczyk Dawid
17. Miodek Michał
18. Mrachacz Michał
19. Orzeł Jakub
20. Pawlinski Mateusz
21. Piec Kamil
22. Renk Jarosław
23. Serafiński Patryk
24. Skorupa Mariusz
25. Sotel Dawid
26. Śnietka Sebastian
27. Wąchała Ryszard
28. Wieczorek Michał
29. Wojtol Oskar
30. Wylenzek Szymon
31. Bierawska Dominika
32. Całusińska Marta
33. Czolka Sandra
34. Gembołys Marta
35. Gotowska Natalia
36. Hansel Martyna
37. Kaduk Karolina
38. Kalinowska Gabriela
39. Kloza Patrycja
40. Korbel Paulina
41. Kordyka Agata
42. Leopold Paulina
43. Majewska Agata
44. Michalak Martyna
45. Michalska Martyna
46. Miodek Karolina
47. Młynek Paulina
48. Nędzi Justyna
49. Piontek Agnieszka
50. Rabsztyna Aneta
51. Skrzypiec Kamila
52. Specjał Paula
53. Waloszek Ewa
54. Watoła Klaudia
55. Wiża Agata
56. Wojtacha Magdalena
57. Woźnica Iwona
58. Wydera Zuzanna
59. Zoremba Alicja
60. Zyzik Małgorzata
61. Żydek Oliwia
Pierwsza Komunia Święta w 2012 roku (20.05.2012r.): DZIEWCZYNY
1. Andruszkiewicz Wiktoria
2. Błaszczyk Karolina
3. Garczarczyk Malwina
4. Hetmańczyk Malwina
5. Lejtan Julia
6. Just Julia
7. Krawczyk Klaudia
8. Lubosz Angelika
9. Łagodzińska Julia
10. Maćkowiak Marta
11. Mazur Kornelia
12. Nuckowska Emilia
13. Podgórny Julia
14. Solik Wiktoria
15. Szeliga Anna
16. Walczak Kinga
CHŁOPCY
1. Boncol Mariusz
2. Cieślik Mateusz
3. Czerny Kacper
4. Dragon Karol
5. Grabowski Jakub
6. Grund Jakub
7. Kumik Adrian
8. Kurek Kacper
9. Kastner Tymoteusz
10. Malicki Franciszek
11. Kurzeja Tomasz
12. Ozimek Adam
13. Pawlak Szymon
14. Pawlikowski Kamil
15. Ronczoszek Aleksander
16. Rybak Szymon
17. Skrzypiec Mateusz
18. Sorychta Jakub
19. Ślązok Kacper
20. Tyrała Oliwier
21. Tobor Tomasz
22. Wawrosz Dominik
23. Wojtol Fabian
24. Walczak Oliwer
Roman Grzeszczyk – ur. 24-02-1959, zm. 02-04-2010
Aniela Pietryga – ur. 13-10-1955; zm. 08-04-2010

Drukuj stronę Drukuj stronę

Brak możliwości komentowania.