Statystyki na rok 2013

Przyjęci do Kościoła
powszechnego w 2013 roku:
Dominika Agata Firla – chrz. 06-01-2013
Marcin Jacek Nolewajka – chrz. 13-01-2013
Oliwia Alicja Zuber – chrz. 13-01-2013
Zofia Elżbieta Długajczyk – chrz. 25-01-2013
Klaudia Dorota Kazyk – chrz. 03-02-2013
Nikodem Sebastian Pietryga – chrz. 10-02-2013
Mikołaj Sebastian Pietryga – chrz. 10-02-2013
Grzegorz Tymoteusz Knopek – chrz. 17-02-2013
Nikola Laura Badura – chrz. 24-02-2013
Emilia Elżbieta Miler – chrz. 10-03-2013
Agata Karolina Pawlak – chrz. 14-04-2013
Filip Szymon Podgórny – chrz. 14-04-2013
Laura Ilona Wróbel – chrz. 12-05-2013
Martyna Anna Skrabania – chrz. 12-05-2013
Markos Nikolaos Mamakis – chrz. 12-05-2013
Oskar Marek Bugajski – chrz. 12-05-2013
Antoni Nikodem Waloszczyk – chrz. 05-05-2013
Filip Piotr Tyczka – chrz. 16-06-2013
Kacper Jan Stroka – chrz. 23-06-2013
Tomasz Marek Przewieślik – chrz. 25-06-2013
John Alan Gilbert – chrz. 21-08-2013
Natan Arkadiusz Wołoszynek – chrz. 24-08-2013
Emilia Maria Wrzask – chrz. 24-08-2013
Emilia Maria Stęchły – chrz. 08-09-2013
Karol Aleksander Chwiendacz – chrz. 15-09-2013
Robert Grzegorz Jaworek – chrz. 13-10-2013
Franciszek Gdawiec – chrz, 13-10-2013
Oliwia Agnieszka Strzelczyk – chrz. 13-10-2013
Fabian Piotr Porwik – chrz. 26-10-2013
Jan Philip Solik – chrz. 27-10-2013
Aleksander Antoni Fedków – chrz. 10-11-2013
Fabian Eugeniusz Matejczyk – chrz. 08-12-2013
Mateusz Kacper Duda – chrz. 08-12-2013
Krzysztof Marcin Krzemień – chrz. 22-12-2013
Lena Elżbieta Brdonkała – chrz. 26-12-2013
Bierzmowani w 2013 roku:
1. Banaś Karol
2. Bembenek Daniel
3. Ciba Patryk
4. Czernecki Mateusz
5. Czolka Mateusz
6. Dwucet Kamil
7. Frydrych Jakub
8. Gierczyński Maciej
9. Hanzel Mateusz
10. Janas Oskar
11. Jany Adrian
12. Jonak Szymon
13. Kinder Rafał
14. Konig Dawid
15. Kotecki Jakub
16. Kotecki Tomasz
17. Leszczyk Szymon
18. Loch Przemysław
19. Łątka Patrycjusz
20. Michalski Paweł
21. Mrochem Adam
22. Pfeifer Patryk
23. Rzeczkowski Krzysztof
24. Sotel Robert
25. Treffon Adrian
26. Waloszczyk Daniel
27. Wilk Konrad
28. Wieczorek Mateusz
29. Wylenzek Daniel
1. Bednarek Kinga
2. Duda Daria
3. Dziki Wiktoria
4. Dziuk Agnieszka
5. Florińska Magdalena
6. Gajda Klaudia
7. Gawęcka Aleksandra
8. Jaworek Karolina
9. Kalinowska Dominika
10. Kaminiorz Kinga
11. Kinel Anna
12. Kornek Oliwia
13. Kuhna Joanna
14. Lis Oliwia
15. Łomotowska Julia
16. Michałuszko Emilia
17. Mikuła Wiktoria
18. Moczulska Kornelia
19. Nolewajka Marta
20. Nowak Ewelina
21. Pietrucha Kinga
22. Potempa Kinga
23. Pudlik Dominika
24. Renk Małgorzata
25. Rzepka Karolina
26. Stainer Justyna
27. Wendrowska Weronika
28. Wojtacha Laura
29. Wolska Paulna
30. Zdebel Celestyna
Pierwsza Komunia Święta w 2013 roku (19.05.2013):
Dziewczynki:
1. Bereska Patrycja
2. Bock Julia
3. Bubalik Oliwia
4. Cieśla Milena
5. Jaworek Dominika
6. Koziołek Martyna
7. Krupa Agata
8. Legomska Katarzyna
9. Łukaszczyk Aleksandra
10. Matejczyk Wiktoria
11. Mueller Sandra
12. Pudlik Martyna
13. Rudoll Julia
14. Ścisłowska Wiktoria
15. Tobor Paulina
16. Zdebel Karolina
Chłopcy:
1. Balczarek Marcin
2. Caputa Kamil
3. Cuber Daniel
4. Czerwik Marek
5. Foks Dorian
6. Halupczok Patryk
7. Hanysek Michał
8. Hoika Dawid
9. Kafarski Kacper
10. Kamiński Igor
11. Korzeczek Wojciech
12. Kubica Wojciech
13. Michalski Wojciech
14. Nowik Kacper
15. Olszok Jakub
16. Pawlak Jakub
17. Pytel Adam
18. Szwarc Marcin
19. Tobor Krystian
20. Wieczorek Bartłomiej
21. Witkowski Kacper
22. Woźnica Szymon
Odeszli do Domu Ojca w 2013 roku: Krolik Wiktor – ur. 26-10-1952, zm. 03-01-2013
Żydek Jerzy – ur. 10-03-1932, zm. 07-01-2013
Ewald Nowak – ur. 01-04-1941, zm. 12-01-2013
Zdebel Irena – ur. 20-11-1933, zm. 14-01-2013
Wandzik Kazimiera – ur. 27-11-1918, zm. 18-01-2013
Jauernik Małgorzata – ur. 19-04-1950, zm. 23-01-2013
Boncol Antoni – ur. 06-03-1923, zm. 23-01-2013
Kramarczyk Wanda – ur. 10-04-1927, zm. 02-02-2013
Surowiec Jan – ur. 23-11-1936, zm. 10-02-2013
Flak Antoni – ur. 15-05-1948, zm. 16-02-2013
Cyba Elżbieta – ur. 01-10-1919, zm. 22-02-2013
Hadyk Gabriela
Konieczny Zygmunt – ur. 21-03-1943, zm. 26-02-2013
Górka Łucja – ur. 05-07-1957, zm. 11-03-2013
Brylski Antoni – ur. 10-04-1951, zm. 22-03-2013
Herok Ewald – ur. 06-03-1921, zm. 22-03-2013
Wystrach Roch – ur. 14-08-1913, zm. 22-03-2013
Stępień Marianna – ur. 04-03-1928, zm. 14-04-2013
Wawrzyniak Helena – ur. 25-07-1923, zm. 26-04-2013
Jan Bielawski – ur. 21-05-1928, zm. 09-05-2013
Stefan Rochowski – ur. 18-06-1945, zm. 18-05-2013
Gertruda Kuc – ur. 11-03-1928, zm. 25-05-2013
Herbert Mateja – ur. 05-09-1938, zm. 07-06-2013
Jerzy Tobor – ur. 01-08-1937, zm. 16-06-2013
Krystian Lisek – ur. 26-11-1960, zm. 24-06-2013
Klara Grajcar – ur. 11-08-1919, zm. 30-06-2013
Tadeusz Leśniewski – ur. 16-07-1949, zm. 01-07-2013
Agnieszka Breguła – ur. 22-01-1943, zm. 01-07-2013
Zenon Bazan – ur. 09-03-1952, zm. 31-07-2013
Marek Mrozek – ur. 24-03-1962, zm. 05-08-2013
Tomasz Szula – ur. 14-01-1982, zm. 08-08-2013
Krystyna Myrczik – ur. 04-06-1944, zm. 09-08-2013
Jan Malinowski – ur. 07-03-1933, zm. 13-08-2013
Henryk Latkowski – ur. 26-07-1951, zm. 11-08-2013
Józef Patrzykowski – ur. 14-02-1958, zm. 25-07-2013
Ryszard Korczeski – ur. 04-06-1942, zm. 26-08-2013
Jadwiga Maruszczyk – ur. 13-04-1945, zm. 02-09-2013
Jan Langer – ur. 29/11/1934, zm. 20/08/2013
Stanisław Gandawski (Tarnowskie Góry) – ur. 23/02/1935, zm. 22/09/2013
Apolonia Dylong – ur. 17/06/1930, zm. 25/09/2013
Elżbieta Jaworek – ur. 08/04/1928, zm. 10/10/2013
Paulina Koźlik – ur. 21/05/1921, zm. 12/10/2013
Hubert Rode – ur. 22/07/1936, zm. 20/10/2013
Franciszek Żurek – ur. 03/12/1934, zm. 04/11/2013
Elżbieta Michna – ur. 04/10/1925, zm. 10/11/2013
Hildegarda Stolarek – ur. 27/04/1935, zm. 26/12/2013
Przyjęli Sakrament Małżeństwa w 2013 roku: Tomczyk Krzysztof – Wiśniowska Mariola – śl. 09-02-2013
Sobczyk Rafał – Gierat Patrycja – śl. 27-04-2013
Stęchły Michał – Waloszczyk Katarzyna – śl. 01-04-2013
Roman Grzeszczyk – ur. 24-02-1959, zm. 02-04-2010
Aniela Pietryga – ur. 13-10-1955; zm. 08-04-2010

Drukuj stronę Drukuj stronę

Brak możliwości komentowania.