Statystyki za rok 2010

Przyjęci do Kościoła
powszechnego w 2010 roku:
1. Wanessa Justyna Porwik – chrz. 10-01-2010
2. Piotr Paweł Dworaczek – chrz. 14-02-2010
3. Kacper Adam Bugajski – chrz. 14-02-2010
4. Oskar Borys Gola – chrz. 14-03-2010
5. Mateusz Adam Kurek – chrz. 14-03-2010
6. Paulina Weronika Hoika – chrz. 14-03-2010
7. Maria Karolina Sypniewska – chrz. 27-03-2010
8. Michał Wrona – chrz. 11-04-2010
9. Patryk Jakubowski – chrz. 11-04-2010
10. Anna Smuda – chrz. 11-04-2010
11. Kacper Krzysztof Janus – chrz. 11-04-2010
12. Julia Paulina Tyczka – chrz. 09-05-2010
13. Błażej Grzegorz Gagla – chrz. 09-05-2010
14. Jakub Franciszek Waloszczyk – chrz. 16-05-2010
15. Paulina Emilia Sznurawa – chrz. 23-05-2010
16. Remigiusz Andrzej Maceus – chrz. 13-06-2010
17. Wiktor Adam Wąsik – chrz. 13-06-2010
18. Bartosz Adam Ziaja – chrz. 13-06-2010
19. Tomasz Michał Kucharczyk – chrz. 13-06-2010
20. Filip Mariusz Makowski – chrz. 13-06-2010
21. Oliwia Laura Wąsik – chrz. 19-06-2010
22. Iwo Jerzy Piec – chrz. 20-06-2010
23. Anna Maria Kiermaszek – chrz. 20-06-2010
24. Julia Zofia Siegesmund – chrz. 27-06-2010
25. Antonina Ewa Romańska – chrz. 11-07-2010
26. Emilia Katarzyna Kijowska – chrz. 11-07-2010
27. Jacek Grzegorz Szołtysik – chrz. 11-07-2010
28. Julia Katarzyna Pełka – chrz. 11-07-2010
29. Laura Adriana Rode – chrz. 18-07-2010
30. Paweł Grzegorz Sowa – chrz. 08-08-2010
31. Julia Maria Gluch – chrz. 01-08-2010
32. Filippos Aleksandros Mamakis – chrz. 08-08-2010
33. Oliwia Sandra Podgórny – chrz. 08-08-2010
34. Adam Jan Niżewski – chrz. 08-08-2010
35. Julia Weronika Krzysztoforska – chrz. 12-09-2010
36. Tomasz Hubert Twardawa – chrz. 12-09-2010
37. Paweł Daniel Opara – chrz. 12-09-2010
38. Jakub Adam Kalinowski – chrz. 26-09-2010
39. Aleksandra Klaudia Poremska – chrz. 10-10-2010
40. Julia Alicja Zdebel – chrz. 14-11-2010
41. Miłosz Marcel Chudziak – chrz. 14-11-2010
42. Mateusz Jerzy Gajowski – chrz. 28-11-2010
43. Szymon Piotr Strusiński – chrz. 12-12-2010
44. Rafał Kamil Szulc – chrz. 12-12-2010
45. Szymon Tomasz Lis – chrz. 26-12-2010
Zawarli sakramentalny związek małżeński w 2010 roku:
1. Podgórny Szymon – Szwed Sylwia – śl. 06-02-2010
2. Artur Arndt – Magdalena Waloszczyk – śl. 10-04-2010
3. Agnieszka Matysewicz – Fabian Schröder – śl. 26-04-2010
4. Lindel Łukasz – Grudzińska Ewelina – śl. 15-05-2010
5. Gdawiec Sławomir – Mróz Marzena – śl. 02-06-2010
6. Sebastian Januszewski – Ewelina Kaminiorz – śl. 19-06-2010
7. Nowak Krzysztof – Frankowska Dominika – śl. 26-06-2010
8. Kukulak Damian – Rabsztyn Monika – śl. 26-06-2010
9. Janik Rafał – Michalska Katarzyna – śl. 21-07-2010
10. Kisiel Bogusław – Swoboda Alicja – śl. 31-07-2010
11. Bacia Bartłomiej – Pełka Aleksandra – śl. 07-08-2010
12. Drewniok Dawid – Nowak Katarzyna – śl. 14-08-2010
13. Dąbrowski Remigiusz – Mały Monika – śl. 14-08-2010
14. Noras Michał – Rudka Katarzyna – śl. 14-08-2010
15. Piernikarczyk Krzysztof – Ćwielong Ewelina – śl. 28-08-2010
16. Gacki Grzegorz – Wojtol Weronika – śl. 04-09-2010
17. Nowak Dennis – Duda Agnieszka – śl. 09-09-2010
18. Sowa Grzegorz – Tobor Joanna – śl. 11-09-2010
19. Matyszczak Rafał – Opiełka Agnieszka – śl. 18-09-2010
20. Nikiel Łukasz – Ochman Kamila – śl. 25-09-2010
21. Sczygiol Tomasz – Pelka Beata – śl. 09-10-2010
22. Przewieślik Marek – Wylężek Małgorzata – śl. 09-10-2010
23. Piech Jonasz – Kujawa Patrycja – śl. 16-10-210
24. Joszko Adrian – Duś Marzena – sl. 16-10-2010
25. Czesław Cuber – Urszula Kozińska – śl. 06-11-2010
Odeszli do Domu Ojca w 2010 roku:
1. śp. Łucja Szwanda – * 05-12-1942, + 10-01-2010
2. śp. Teresa Sikora – * 24-09-1927, + 16-01-2010
3. śp. Stanisław Don – * 24-03-1935, + 26-01-2010
4. śp. Brzezina Joanna – * 11-08-1983, + 11-02-2010
5. śp. Dypka Józef – * 09-03-1948, + 14-02-2010
6. śp. Giera Stefania – * 24-09-1925, + 16-02-2010
7. śp. Józef Szwanda – * 03-03-1935, + 08-03-2010
8. śp. Gertruda Surowiec – * 13-10-1930, + 11-03-2010
9. śp. Machoń Teresa – * 05-08-1929, + 14-03-2010
10. śp. Roman Grzeszczyk – * 24-02-1959, + 02-04-2010
11. śp. Aniela Pietryga – *13-10-1955; + 08-04-2010
12. śp. Wanda Demkowska – * 03-07-1927, + 08-05-2010
13. śp. Józef Gronek – * 09-02-1950, + 08-05-2010
14. śp. Jadwiga Pawlińska – * 16-10-1913, + 15-05-2010
15. śp. Augustyn Bujoczek – * 21-05-1931, + 15-05-2010
16. śp. Ryszard Jagodziński – * 05-03-1936, + 19-05-2010
17. śp. Antoni Pietrek – * 02-07-1952, + 03-06-2010
18. śp. Jerzy Taciak – * 21-04-1949, + 05-06-2010
19. śp. Antoni Waloszczyk – * 06-11-1933, + 08-06-2010
20. śp. Stanisław Wieczorek – * 14-05-1937, + 09-06-2010
21. śp. Marta Strzelczyk – * 26-01-1912, + 16-06-2010
22. śp. Bujoczek Małgorzata – * 23-03-1931, + 03-07-2010
23. śp. Tobor Antoni – * 15-05-1925, + 09-07-2010
24. śp. Herok Maksymilian – * 08-10-1919, + 16-07-2010
25. śp. Pietrzik Jan – * 03-05-1923, + 06-08-2010
26. śp. Dudziak Kamil – * 14-07-2010, + 14-08-2010
27. śp. Drynda Jan – * 11-03-1922, + 25-07-2010
28. śp. Watoła Urszula – * 31-10-1953, + 25-08-2010
29. śp. Miozga Alfons – * 01-08-1929, + 04-09-2010
30. śp. Harazim Adrian – * 07-10-1982, + 08-09-2010
31. śp. Kurek Franciszka – * 19-12-1929, + 12-09-2010
32. śp. Kopecki Adolf, * 05-04-1940, + 10-09-201
33. śp. Makowska Emilia – * 17-05-1932, + 21-09-2010
34. śp. Zdebel Józef – * 28-03-1927, + 22-09-2010
35. śp. Alfreda Szopa – * 17-01-1946, + 28-09-2010
36. śp. Marta Gąsowska – * 20-02-1930, + 07-10-2010
37. śp. Cecylia Gorol – * 04-11-1914, + 21-10-2010
38. śp. Stefan Harupa – * 22-12-1925, + 22-10-210
39. śp. Roman Kozierski – * 09-11-1930, + 13-11-2010
40. śp. Franciszek Kręzel – * 06-02-1925, + 16-11-2010
41. śp. Erwin Ćwielong – * 04-08-1966, + 22-11-2010
42. śp. Edward Kamiński – * 08-06-1937, + 17-12-2010
43. śp. Siwy Małgorzata – * 08-06-1936, + 05-12-2010
44. śp. Mańka Paweł – * 08-01-1947, + 29-12-2010
Bierzmowani w 2010 roku: DZIEWCZYNY
1. Czerny Patrycja
2. Dikta Kinga
3. Drzyźla Maja
4. Gajowska Anna
5. Góra Klaudia
6. Herok Beata
7. Janus Sylwia
8. Kazyk Sandra
9. Kubica Agnieszka
10. Kuna Natalia
11. Kupny Barbara
12. Lenart Emilia
13. Lisek Kinga
14. Łukowik Karolina
15. Mrachacz Marta
16. Ochman Katarzyna
17. Pietryga Marta
18. Pisarek Anna
19. Pyka Barbara
20. Rode Patrycja
21. Rzeczkowska Magdalena
22. Suchonos Aneta
23. Tobor Milena
CHŁOPCY
1. Bacik Karol
2. Banaś Kamil
3. Bartoszewski Patryk
4. Belik Tomasz
5. Dziuk Piotr
6. Giera Tomasz
7. Gierak Grzegorz
8. Gotowski Andrzej
9. Gotowski Szymon
10. Jauernik Dawid
11. Kaduk Tomasz
12. Koloch Kamil
13. Kubica Mateusz
14. Kuna Kamil
15. Liszewski Michał
16. Madeja Patryk
17. Michalski Mateusz
18. Olek Marcin
19. Pawlikowski Dawid
20. Porwik Tadeusz
21. Respondek Marek
22. Stanek Andrzej
23. Szypulski Tomasz
24. Świercz Dariusz
25. Trembaczowski Patryk
26. Trzeja Rafał
27. Waloszczyk Marek
28. Wylenzek Jarosław
Pierwsza Komunia Święta w 2010 roku (16 maja): DZIEWCZYNY
Beśka Julia
Grabowik Agata
Händel Martyna
Kamińska Wiktoria
Kurek Angelika
Nosal Natalia
Maćkowiak Paulina
Mazur Martyna
Pilarz Karolina
Rybińska Agata
Smuda Wiktoria
Sobala Karolina
Strusińska Dominika
Szeliga Zuzanna
Szypulska Marta
Wzlenzek Ewelina
Wylężek Kamila
CHŁOPCY
Czerny Mateusz
Delęgowski Tomasz
Dworaczek Sebastian
Gruszka Jakub
Hetmańczyk Miłosz
Jany Klaudiusz
Kalinowski Andrzej
Kuzior Jakub
Lisek Filip
Makosz Gustaw
Ogaza Artur
Pietrek Mateusz
Rafa Patryk
Rybok Marek
Szymczyk Oliwer
Tarnecki Adrian
Wąsik Jarosław
Wieczorek Mateusz
Wczesna Komunia:
Kalinowska Monika
Smuda Mateusz
Roman Grzeszczyk – ur. 24-02-1959, zm. 02-04-2010
Aniela Pietryga – ur. 13-10-1955; zm. 08-04-2010

Brak możliwości komentowania.